Bieden met Zekerheid aanvragen


BMZ_website 25-2_1.png

Inloggen_BMZ.png

Uw klant in de beste bied-positie "Zonder voorbehoud van financiering"

Door een grondige voorbereiding en duidelijke financiële onderbouwing brengt u de klant in de best mogelijke biedpositie. U vergroot hun kans op succes door de verkoper extra zekerheid te bieden. Zo levert u niet alleen financieel advies, maar ook strategisch voordeel bij het kopen van een woning.

Op het certificaat ‘Bieden met Zekerheid’ wordt expliciet vermeld tot welk bedrag het verantwoord is om te bieden. Biedt uw klant niet meer dan het maximale bedrag op het certificaat en wordt het bod geaccepteerd? Dan wordt de Garantiestelling enkele dagen na het tekenen van het koopcontract verstrekt. 

Wordt de hypotheek onverhoopt toch niet goedgekeurd en wordt de Garantiestelling ingeroepen? Dan betaalt BNP Paribas Cardif het garantiebedrag (zie voorwaarden). Uw klant hoeft dit bedrag niet terug te betalen. Zo kunnen kopers met meer zekerheid en minder financiële risico’s bieden op hun gewenste woning.

Downloads: